Corteco

Corteco Компанія Corteco була заснована в Італії понад п'ятдесят років тому, і в 1996 році куплена концерном FREUDENBERG. На сьогоднішній день Corteco є лідером серед виробників, що випускають сальники для автомобілів. Компанія постійно збільшує масштаби виробництва, так як висока якість продукції, а також помірні ціни та широкий асортимент приваблюють величезну кількість покупців.

Каталог Corteco налічує близько двадцяти тисяч найменувань для вантажних і легкових автомобілів. Філії компанії знаходяться в різних куточках Європи, включаючи Італію, Німеччину, Францію і Англію. Продукція Corteco відрізняється високою надійністю і бездоганною якістю, що досягається за рахунок автоматизації виробництва і ретельної сертифікації кожного найменування.

Компанія Corteco задовольняє більше 50% світової потреби виробників автомобілів в ущільнювачах. Сальники Corteco використовують такі відомі автомобільні компанії, як FIAT, BMW, Audi, Ford, SAAB та багато інших. Запчастини компанії користуються широким попитом не тільки в Європі, але і в США, Азії та інших світових регіонах.

Заміна сальників - це дорога послуга, тому автомобілісти вибирають довговічні сальники Corteco, які служать в рази довше, навідміну від продукції інших виробників. Висока якість еластомеру чудово позначається на роботі автомобіля і подовжує службу сальника. Продукція Corteco відповідає світовим стандартам і пройшла всі етапи сертифікації.

Corteco

Ознайомитись з продукцією можна у нашому каталозі: Corteco