Dayco

Dayco Dayco є світовим лідером в галузі досліджень, проектування, виробництва і розподілу продукції, необхідної для експлуатації двигунів, систем приводу і послуг для легкових автомобілів та вантажівок у будівництві, сільському господарстві та промисловості.

Компанія Dayco була заснована більше ста років тому в США. Сьогодні цей виробник відомий на весь світ завдяки своїм паскам для найрізноманітніших систем ременних приводів. Спочатку компанія займалася виробництвом автомобільних покришок, але потім змінила профіль і почала розробку високоякісних ременів для передачі потужності.

Класифікація продукції компанії Dayco досить широка. Вона налічує більше двохсот видів роликів натяжителя і ременів приводу ГРМ. Важливою перевагою цієї компанії є постійний саморозвиток. Розробники вдосконалюють технології, спрощуючи і оптимізуючи процес виробництва, який, в кінцевому рахунку, позитивно впливає на якість і ціни продуктів, що випускаються.

Якість продукції американської компанії Dayco підтверджується міжнародними сертифікатами якості ISO та сертифікатами провідних виробників автомобілів по всьому світу.

Dayco

Ознайомитись з продукцією можна у нашому каталозі: Dayco

Цікаві статті про цей бренд на тему: