Діагностика та Ремонт ходової частини

Bosch Автосервіc пропонує комплексне обслуговування автомобілів, у тому числі і ремонт ходової. Але перш ніж виконувати ремонт, необхідна важлива процедура - діагностика ходової. Кваліфіковані спеціалісти та наявність спеціалізованих інструментів та обладанная дозволяють в найкоротші терміни виявити проблемні ділянки в автомобілі і усунути поломки.

Ходова частина автомобіля - це сукупність вузлів і деталей, які забезпечують безпеку, комфорт і керованість автомобіля. Своєчасне виявлення проблем - це гарантія Вашої безпеки на дорозі.

Кожен водій інтуїтивно відчуває свій автомобіль і при появі нехарактерних шумів і звуків необхідно негайно звернутися до фахівців. Більшість несправностей ходової, як правило, виникає несподівано, наприклад, після їзди по поганому ділянці дорогиі. Своєчасний ремонт забезпечує справну та безпечну експлуатацію автомобіля.

Фахівці Bosch Автосервіcу визначать перелік робіт, які необхідні в першу чергу і дадуть рекомендації щодо застосування необхідних запасних частин.