інтернет-магазин автозапчастин
0 800 300 058 безкоштовно з мобільного
щодня з 9 до 18
інтернет-магазин
автозапчастин
кошик
Назад
Співпраця

Співпраця з найбільшими Українськими та закордонними постачальниками автомобільних запчастин забезпечує повний асортимент автозапчастин та аксесуарів до всіх популярних марок авто. Наш склад налічує біля 40000 запчастин. За довгий час роботи на ринку автозапчастин ми виробили власну стратегію яка дозволяє задовольнити  постійно зростаючий попит на якісні автозапчастини.

 Для роздрібних клієнтів

Завітавши в наші магазини, або скориставшись Інтернет-магазином, Ви завжди зможете придбати необхідні запчастини  для Вашого авто, від оригінальних запчастин до високоякісних аналогів.  В наших магазинах  завжди допоможуть підібрати необхідні Вам автозапчастини.  Індивідуальний підхід до кожного клієнта, накопичувальні знижки, гарантія.

Для оптових клієнтів та СТО

Спеціальні ціни та умови обслуговування для автосервісів та автомагазинів. Ми зацікавлені в розвитку і запрошуємо до співпраці магазини та сервісні станції. Гнучка цінова політика, відтермінування оплати, доставка в будь-яку точку України, інформаційна підтримка, персональний менеджер. Ми пропонуємо не тільки широкий асортимент автозапчастин, але й готові рішення для ефективного ведення бізнесу.

Для постачальників

Запрошуємо до співпраці оптових постачальників та виробників автозапчастин. Представлення Вашої продукції в наших магазинах та Інтернт-магазині. Реклама та інформаційна підтримка в регіоні.  Ми розглядаємо плідну співпрацю з постачальниками і виробниками як один із основних напрямків розвитку компанії.