Компанія ПітСтоп - офіційний дилер бренду SHÄFER

Шановні клієнти!

Компанія ПітСтоп відсьогодні являється офіційним дилером бренду у Західному регіоні. Повний асортимент запчастин уже доступний на нашому складі.

Генеральний офіс компанії SHÄFER знаходиться в м. Заттендорфі на озері Оссіах в Австрії. Основні виробничі потужності розташовуються у м. Брунн-ам-Гебірге, недалеко від Відня та у м. Секешфехервар (Угорщина).

З моменту заснування в 1947 році у SHÄFER розробляли і вдосконалювали системи фільтрації для промисловості, вентиляції та кондиціонування офісних будівель, а також технології стерильних кімнат. З 80-х років, у зв'язку з бумом машинобудівної галузі, розвитком логістичних послуг, компанія сконцентрувала свою увагу на виробництві фільтруючих елементів для комерційних автомобілів на ринок післягарантійного обслуговування.

Протягом більш ніж 20 років розроблено понад 300 моделей фільтруючих елементів для автомобілів і спецтехніки. Сформовано повний спектр усіх можливих послуг, починаючи з численних представництв по збуту продукції SHÄFER , відточеною системи логістики, інформаційної системи для клієнтів (CIS) і закінчуючи підтримкою у вигляді підготовки персоналу, об'ємних консультацій і надання маркетингових матеріалів.

Хочете дізнатись детальніше - переходьте за посиланням: SHÄFER