MAXTRAC - інноваційний продукт із сучасних матеріалів

Шановні клієнти!

Хочемо звернути Вашу увагу на новий бренд – MAXTRAC

Назва бренду розшифровується як maximum traction - максимальне зчеплення з дорогою. Асортимент пружин MAXTRAC покриває практично весь світовий парк автомобілів. В каталозі - понад 2000 артикулів. Програма амортизаторів MAXTRAC покриває європейський парк, активно ведеться розширення асортименту на азіатські автомобілі. Сьогодні в каталозі - 650 артикулів виключно газонаповнених амортизаторів.

Компанія Autotechnics BV заснована в 1988 році в Нідерландах як інноваційний виробник спортивних підвісок, в першу чергу - пружин і амортизаторів. Сьогодні це одна з провідних компаній у своїй галузі.

Основні виробничі потужності знаходяться в Нідерландах, саме тут виробляють пружини MAXTRAC. Амортизатори наразі сходять з конвеєра на новому заводі в Китаї, що має всі відповідні сертифікати (в тому числі і сертифікат ISO TS 16949, який дає право поставок на складальні конвеєри автовиробників) та оснащений найсучаснішим обладнанням.

Холдинг володіє декількома філіями: в Нідерландах, Німеччині, Великобританії та Південній Африці. В останні кілька років ведеться активне просування продукції на ринки країн пострадянського простору.

Хочете дізнатись детальніше - переходьте за посиланням: MAXTRAC