Спільна акція мережі PitStop та бренду EPS - "Дай п'ять!"

Завод Facet srl, власник марки EPS спільно із мережею магазинів автотоварів PitStop оголошують чергову дружню акцію "ДАЙ П'ЯТЬ з EPS!"

Термін проведення акції: з 10 по 31 березня 2019

Умови акції: купуйте 5 шт будь-якої продукції EPS нового покоління (клапани EGR, лямбда-зонди, витратоміри чи термостати з електронним управлінням) та отримайте приз – паливну картку відомої мережі заправок.

Акція буде цікавою для всіх клієнтів PitStop - покупців EPS та особливо привабливою для роздрібних продавців та СТО*.

Тож радимо не гаяти часу, адже кількість призів обмежена.

EPS – це якісна автомобільна електрика, електроніка та термостати Made in Italy. Відтепер це не лише знайомі професіоналам вже десятки років датчики та деталі системи запалювання, але й також продукція нового покоління: витратоміри, лямбда-зонди, клапани EGR, термостати з електронним управлінням та багато іншого.

Уся продукція виготовляється на заводі Facet srl в передмісті Турина (Collegno) – в самому центрі італійського автомобілебудування і постачається як на конвеєри автовиробників, так і клієнтам aftermarket.

В акції не беруть участі клієнти із протермінованою дебеторською заборгованістю. Більш детально про умови акції можна дізнатися у магазинах мережі PitStop або за багатоканальним телефоном 0 800 300 058.

*Промо асортимент не підлягає поверненню.