AG AUTOPARTS – це ідеальне співвідношення ціни та якості

AG AUTOPARTS
Завантажити крослисти
Компанія "AG AUTOPARTS" є виробником та дистриб'ютором автомобільних запчастин під торговою маркою "AG AUTOPARTS". Розвиваючи бренд "AG AUTOPARTS", компанія ефективно використовує свої знання ринку автомобільних запчастин, а також партнерські відносини з провідними виробниками Східної Європи і Азії. Всі виробники, з якими співпрацює "AG AUTOPARTS", мають великий досвід у виробництві автомобільних запчастин. Для контролю за виконанням виробниками технологічних карт компанія активно залучає інженерів, які мають досвід роботи на європейських заводах.

В основі стратегії розвитку торгівельної марки "AG AUTOPARTS" стоїть висока якість, що досягається за рахунок використання нових технологій, інноваційного потенціалу та побудови нових ефективних бізнес-моделей нашими виробниками. Знання і досвід у всіх сферах ринку і виробництва автомобільних запчастин дає можливість швидкого розширення асортименту пропонованої продукції під торговою маркою "AG AUTOPARTS".

AG AUTOPARTS

Ознайомитись з продукцією можна у нашому каталозі: AG AUTOPARTS

На сьогоднішній день асортимент продукції під торговою маркою "AG AUTOPARTS" включає:

  • масляні, повітряні, паливні, салонні фільтри і фільтруючі елементи для легкових і вантажних автомобілів;
  • галогенні, світлодіодні, ксенонові лампи, лампи для приладової панелі, запобіжники для легкових і вантажних автомобілів.