ТМ BCGUMA

ТМ BCGUMA
Завантажити крослисти
ТМ "BCGUMA" - українська торгова марка, під якою виробляються якісні гумо-металеві автозапчастини в широкому асортименті для післягарантійного обслуговування європейських і азіатських автомобілів: сайлентблоки, втулки стабілізатора, подушки двигуна і КПП, пильовики, втулки амортизаторів і багато іншого в перспективі.

Підприємство було створено в 1998 році в м. Біла Церква Київської області та за короткий час стало конкурентоспроможним, його продукція користується постійним попитом у різних регіонах України і за її межами.

Підприємство ТМ «BCGUMA» стабільно і успішно розвивається за рахунок впровадження нових передових технологій і використання сучасного обладнання.

В основі успіху ТМ «BCGUMA» лежить висока якість продукції, тому джерела сировини ретельно вивчаються і обирається краще з того, що пропонує ринок. Вся сировина проходить суворий контроль за фізико-хімічними показниками та критеріями безпеки. Саме такий підхід керівництва підприємства до якості сировини і напівфабрикатів забезпечує виробництво високоякісної продукції.

У ТМ «BCGUMA» переконані - покупці повинні отримувати задоволення не тільки від доступної вартості виробів, але і від їх якості при досить демократичній ціні. Саме тому на підприємстві приділяють велику увагу характеристикам сировини, що надходить, виготовленню напівфабрикатів і кінцевого продукту. Обрані підприємством пріоритети, перераховані вище, обумовлюють високий споживчий попит на всю продукцію, що сходить з конвеєра та направляється до кінцевого споживача.

ТМ BCGUMA

Ознайомитись з продукцією можна у нашому каталозі: ТМ BCGUMA

На сьогоднішній день асортимент продукції під торговою маркою "BCGUMA" включає: