EPS

EPS
Завантажити крослисти
Торгова марка EPS належить компанії FACET. На даний момент асортимент запчастин EPS для систем запалювання поставляється на більшість автомобільних марок Європи, США та країн Південно-Східної Азії та Японії.

Компанія EPS виробляє і постачає датчики для вимірювання температури охолоджуючої рідини, датчики тиску масла, датчики вентилятора, кисневі датчики, датчики заднього ходу, датчики положення колінвалу, запасні частини для систем запалювання, котушки запалювання, комутатори, дроти, термостати, кришки трамблера , бігунки.

Вся продукція EPS проходить неодноразове тестування в процесі виробництва. Виробничі лінії оснащені сучасним обладнанням, сам процес автоматизований. Компанією використовуються передові технології в області штампування металевих частин, складу пластмас. Особлива увага приділяється електроніці. У результаті датчики виробництва EPS відрізняються підвищеною чутливістю, надійністю і точністю спрацьовування. У їх виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали. Інженери компанії постійно розробляють нові модифікації датчиків, працюючи над їх надійністю і довговічністю. Якість датчиків визнано провідними світовими виробниками таких марок як Opel, Mersedes, Ford та ін.

У виробництві високовольтних проводів використовуються інноваційні ізоляційні матеріали.

EPS

Ознайомитись з продукцією можна у нашому каталозі: EPS