E.T.F. S.r.l. - виробник гальмівних систем з 1978 року.

E.T.F. S.r.l.
Завантажити крослисти
E.T.F. S.r.l. - спеціалізується на виробництві автомобільних гальм з 1978 року. Асортимент їх продукції охоплює гальмівні колодки, диски та комплектуючі до гальмівних сиситем для європейських, корейських, японських та американських транспортних засобів.

Компанія працює на незалежному ринку автозапчастин в усьому світі. Використання високотехнологічних машин і безперервної еволюції та дослідження впровадження у виробництво високоякісних матеріалів є гарантією високої якості кінцевого продукту та безпеки у процесі його експлуатації.

E.T.F. S.r.l. - виробник гальмівних систем з 1978 року.

Думка клієнта є основою всіх нововведень та революційних звершень у технології виробництва гальмівних систем E.T.F. S.r.l.. Використовуються власні ідентифікатори для перевірки якості продукту перед початком продажу. Завдяки ретельному вивченню виробничих циклів та використанню вибраної сировини, готовий виріб можна порівняти з заводськими складовими Вашого авто.

E.T.F. S.r.l. - виробник гальмівних систем з 1978 року.

E.T.F. S.r.l. завжди докладала максимум зусиль, щоб запропонувати своїм клієнтам найкращу якість за доступну ціну. У 1989 році E.T.F. S.r.l. отримали сертифікацію від відділу стандартів TUV BAYERN SACHSSEN, а в 1994 році здобули сертифікат ECE R 90, який стосується специфікацій безпеки для продуктів, що використовуються в системах гальмування.

Ознайомитись з продукцією можна у нашому каталозі: E.T.F. S.r.l.