FRICTION MASTER - високоякісні гальмівні колодки за привабливими цінами!

FRICTION MASTER FRICTION MASTER ® - це компанія, заснована в 1992 році в Чикаго (США), що виготовляє гальмівні колодки, гальмівні диски і комплектуючі гальмівної системи. До складу клієнтів входять такі компанії, як AutoZone, Advance AutoParts, O'Reilley Automotive, PepBoys. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Канаді, Німеччині, Японії, Мексиці і країнах Південно-Східної Азії. Кожна колодка ретельно проектується і тестується інженерами компанії. Будь-який продукт FRICTION MASTER® незмінно відповідає найвищим стандартам якості. Асортимент FRICTION MASTER включає в себе продукти гальмівної системи для автомобілів американських, європейських, японських і азіатських марок, без винятку.

В рамках бренду FRICTION MASTER® представлені 4 лінійки гальмівних колодок:

MKD - високоякісні напівметалеві гальмівні колодки для всіх марок автомобілів. Найбільш широке покриття автомобільного ринку і відповідність європейському стандарту ECE R90.

MX - вигідно відрізняються тривалим терміном служби і дбайливим ставленням до гальмівного диску.

CMX - керамічні гальмівні колодки для цивільного використання. Великий термін експлуатації, високий коефіцієнт тертя і незначне пиловиділення для збереження чистоти колісних дисків.

ELT - поєднання передових технологій і матеріалів для максимальної реалізації гальмівного потенціалу автомобіля. За ефективністю гальмування і терміну служби повністю відповідають оригінальним колодкам.

Гальмівні диски представлені двома лінійками:

R - стандартні гальмівні диски

ER - гальмівні диски високої якості з покриттям Alutherm 80

Продукти сертифіковані відповідно до світових стандартів ISO 9001: 2000, ISO / TS 16949, ECE R90, ТР ТЗ 018/2011.

Гальмівні колодки і диски Friction Master® успішно пройшли тривалі випробування і ресурсні тести, в тому числі в непростих умовах експлуатації.