Kross Oil - Традиція, технологія і пристрасть

KROSS Kross утворює гармонійне поєднання між традиціями, технологієми та пристрастю. Бельгійська традиція у виробництві авто масла та технології останнього покоління з дотриманням високих європейських стандартів, роблять їх впевненими щодо безперервної співпраці з великими виробниками автомобілів.

Компанія Kross працює з найбільшими нафтоочисними заводами з Європи. Їх асортимент продукції включає складний і широкий спектр масла для автомобілів з двигунами новітніх поколінь, транспорту, сільського господарства, промисловості та військово-морського флоту - моторного масла, трансмісійного масла, гідравлічного масла, масла для компресорів, антифризу і багатьох інших спеціальних продуктів.

Продукція Kross дуже відома в Європі, Африці, на Близькому Сході, Далекому Сході та Сполучених Штатів Америки, і це спонукає компанію постійно інвестувати в дослідження і розробки виробничих потужностей. Фахівці компанії Kross завжди спостерігають за швидким розвитком автомобільної промисловості, застосовуючи новітні технології виробників автомобілів та постійно забезпечуючи комплексні рішення для найвищих стандартів.

KROSS

Ознайомитись з продукцією можна у нашому каталозі: KROSS