MAXTRAC - Великий вибір пружин та амортизаторів

MAXTRAC Завантажити крослисти
Завантажити каталог
Завантажити гарантійний талон
MAXTRAC – відомий голландський виробник амортизаторів та пружин. З моменту заснування (1989р.), компанія зарекомендувала себе як надійний виробник складових системи підвіски саме для спортивних авто. Потім розширивши виробничі потужності, MAXTRAC починає випускати стандартні амортизатори та пружини для усіх Європейські марок авто.

Розробка продукції ведеться в Нідерландах в дослідницькому центрі компанії. Інженери безперервно працюють над впровадженням сучасних технологій та матеріалів у виробництво пружин і амортизаторів. Інновації націлені на отримання оптимальних результатів в співвідношенні "вага - швидкість - комфорт". Всі продукти виготовляються з сучасних матеріалів та відповідають стандартам ISO і TÜV.

MAXTRAC використовує сучасні технології антикорозійного захисту продукції, що є важливим на Українських дорогах. Наприклад, пружини, в процесі виготовлення, проходять обробку цинкофосфатуванням та нанесенням порошкового покриття. Це забезпечує високий ступінь захисту від корозії, навіть при пошкодженні шару фарби, а також збільшує термін експлуатації запчастини.

Центр логістики компанії знаходиться в Німеччині. Філії MAXTRAC можете зустріти в різних країнах: Нідерланди, Англія, Німеччина, Південна Африка.

Лінійка продуктів компанії включає в себе:

  • електронні системи підвіски, контрольовані рухом;
  • регульовані підвісні системи
  • спортивні підвісні системи;
  • стандартні амортизатори і пружини.

Ознайомитись з продукцією можна у нашому каталозі: MAXTRAC, а також в каталозі MAXTRAC - CATALOGUE 2019.