NRF - один з лідируючих світових виробників систем охолодження і деталей до них.

Nederlandsche Radiateuren Fabriek
Завантажити крослисти
Компанія була заснована в 1927 році в Амстердамі в якості майстерні, яка займалася відновленням автомобільних радіаторів, а з 1930 року NRF розширилася і почала самостійно виготовляти радіатори. Компанія постійно розширювалася і освоїла випуск машин, механізмів і інструментів для радіаторів.

На сьогоднішній день компанія NRF є великим виробником і постачальником запчастин для залізничного та автомобільного транспорту. Виробничі підприємства і філії компанії, що займаються поставками автозапчастин NRF на вторинний ринок, розташовані в багатьох країнах Західної Європи.

NRF - Nederlandsche Radiateuren Fabriek

NRF пропонує повний асортимент радіаторів і опалювачів для легкових і вантажних автомобілів, автобусів та іншої техніки. Залежно від специфіки застосування, компанія використовує у виробництві різні матеріали: алюміній/пластик, мідь/пластик і мідь/латунь.

Компанія працює відповідно до світових стандартів ISO. Виробництво високотехнологічної продукції - це пріоритет номер один для NRF. Для забезпечення максимально ефективної продуктивності вся продукція проходить тестування в аеродинамічній трубі. Професійно оснащений відділ контролю якості здійснює регулярний моніторинг продукції і виробничого процесу. Продукція пройшла ряд перевірок і готова до експлуатації в найжорсткіших умовах.

NRF - Nederlandsche Radiateuren Fabriek

Варто звернути увагу на те, що багато автовиробників довіряють торговій марці NRF. Продукція компанії постачається для первинної комплектації таким автомобільним виробникам, як BMW, Volkswagen, DAF, Mercedes, Volvo, Catepiller, Neoplan, Iveco, Ford, RVI, Scania, Man, Porsche і ін.

Ознайомитись з продукцією можна у нашому каталозі: NRF