NTN-SNR лідер ринку підшипників

NTN-SNR
Завантажити крослисти
Група NTN-SNR заснована в результаті злиття японської корпорації NTN та французького виробника підшипників SNR Roulements. Сьогодні компанія NTN-SNR являється одним із лідерів ринку підшипників.

Корпорація NTN-SNR, що входить в склад NTN Corporation, займає ведучі позиції в світі в області розробки, проектування та виготовлення різних видів підшипників, вузлів трансмісії і систем лінійного переміщення, а також є постачальником супутніх послуг та навчальних програм. В Європі та за її межами продукція NTN-SNR користується чисельним попитом в автомобільній та авіаційно-космічній сферах, а також в різних напрямках промисловості.

Займаючи позицію лідера на ринку європейського автомобілебудування, NTN-SNR не зупиняється на досягнутому і стає офіційним постачальником та партнером компаній-виробників автомобілів різних марок. NTN-SNR постачає свою продукцію на конвеєр виробництва нових автомобілів, так і на ринок запасних частин. Крім того, NTN-SNR є партнером багатьох проектів, пов'язаних з розробкою електромобілів.

Продукція групи NTN-SNR — це, перш за все, надійність, якість та новітні технології у виробництві підшипників, які дали окрему назву виробам від NTN-SNR — підшипники “третього покоління”.

NTN-SNR

Ознайомитись з продукцією можна у нашому каталозі: NTN-SNR

Цікаві статті про цей бренд на тему: