Protechnic

Protechnic®
Завантажити крослисти
З кожним роком продукція Protechnic стає все більш і більш популярною серед покупців по всій Європі. Бренд Protechnic® представляє продукцію відомих постачальників автомобільної галузі. У більшості випадків це постачальники оригінальних автозапчастин.

Автозапчастини Protechnic вперше з'явилися в Польщі в 2004 році. Це стало відповіддю на зростаючі потреби ринку - в альтернативному реченні хорошого товару за розумною ціною.

В основі бренду Protechnic лежить повний асортимент автозапчастин для гальмівної системи, а також ШРУСи, водяні помпи та щітки склоочисника.

Protechnic постійно контролює якість своєї продукції, щоб запропонувати покупцеву тільки найкраще. Контроль починається ще до того, як продукт потрапляє в лінійку бренду.

Процес виробництва знаходиться під постійним контролем інженерів задля забезпечення відповідності всієї продукції європейським нормам. Їх позитивний висновок є ключовим при вирішенні про включення продукту в лінійку Protechnic.

Protechnic®

Вся продукція бренду Protechnic має сертифікати якості і один рік гарантії. Ознайомитись з продукцією можна у нашому каталозі: Protechnic