Saleri. Італійська якість - перевірена часом!

Saleri
Завантажити крослисти
Industrie Saleri italo була заснована в 1945 році і спочатку займалася виробництвом нескладних автозапчастин. У 1950 році почала виробляти деталі моторної групи. У 1952 встановила партнерські відносини з виробниками автомобілів і налагодила постачання деталей двигуна. У 1954 році Saleri представила першу лінійку водяних помп для вторинного ринку. Після першої успішної участі в Міжнародній виставці автомобілів в Турині, компанія активно розвивала співпрацю з провідними італійськими виробниками, зміцнюючи своє ім'я на внутрішньому ринку. У 1980 році пріоритетом стало виробництво водяних помп. З 1990 року виробник сконцентрувався на поставках на конвеєри і значно поліпшив показники експорту. І вже на початку наступного десятиліття компанія виходить на європейський ринок первинної комплектації автомобілів, як великий розробник і виробник висококласних систем охолодження.

Коротко про головне:

  • Saleri поставляє водяні помпи на конвеєри Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Ferrari, Maserati, Aston Martin, BMW, Volkswagen-Audi Group, Porsche, Daimler-Mercedes, Opel, Ford Europe, General Motors;
  • В компанії розробляють і виробляють більше 85% помп, які стоять в оригіналі в BMW;
  • У 2016 році Saleri поставили 8% основних охолоджуючих помп для Audi і значну частину допоміжних насосів;
  • Saleri виробляють понад 500 000 помп в рік для GM;
  • Більше 15% співробітників компанії зайняті в розробці нової продукції (R & D);
  • У 2017 Saleri почали поставки водяних помп на конвеєр Mercedes для деяких основних моделей.

Всі процеси виробництва повністю автоматизовані і комп'ютеризовані, що дозволяє ефективно відслідковувати всі параметри виробництва і гарантує найвищу надійність продукціі.Помпи перевіряються на вплив агресивних середовищ (бензин, масло, соляний розчин і ін.), Вимірюються продуктивність, вібростійкість, працездатність при температурах від -40оС до + 180оС, проводиться тест на протікання ущільнень, перевіряється напрацювання на відмову.