TECNECO - 40 років досвіду по виготовленню фільтрів!

TECNECO
Завантажити крослисти
Компанія TECNECO була заснована в 1976 році під назвою C.M.A. (Costruzioni Meccaniche Autoricambi / Spare Parts Mechanical Constructions). Свою діяльність компанія розпочала з відновлення амортизаторів і гальмівних колодок - в той час в Італії було поширене відновлення навіть таких «витратних» компонентів. З часом паралельно було відкрито лінію по виробництву повітряних фільтрів. У 1980 році було закрито лінії відновлення, а виробництво фільтрів стало основним профілем підприємства. У 1998 році назву C.M.A. було змінено на TECNECO FILTRI Srl з тією структурою і організацією роботи, яка існує і по цей день.

Італійська компанія TECNECO займається виробництво фільтрів для цілого ряду автомобілів європейських, азіатських та американських виробників. Асортимент продукції TECNECO включає повітряні, масляні та паливні фільтри. Такий великий асортимент передбачає проведення постійного контролю за якістю продукції, що випускається, адже запчастини цієї компанії поставляють на конвеєри відомих у всьому світі компаній - FIAT і General Motors. Ці компанії хоч і є одними з найбільших в світі, та на них в TECNECO вирішили не зупинятися, тому тут займаються виготовленням фільтрів і для ряду інших марок. Через постійне розширення списку сумісних автомобілів, компанія регулярно стежить за відповідністю необхідних стандартів і світових регламентів якості.

Такий високий ранг підтверджений наявністю ряду Американських та Європейських сертифікатів. У підсумку всі автолюбителі можуть розраховувати на те, що в їх транспортному засобі будуть встановлені по-справжньому якісні фільтри, які забезпечать надійну роботу всіх відповідних вузлів автомобіля. На заводах були встановлені нові автоматизовані виробничі системи. Тут здійснюється приблизно 90% операцій, необхідних для виробництва повітряних, масляних або паливних фільтрів: виготовлення фільтруючих елементів, деталей корпусів, складання та контроль якості. Автоматизація дозволила збільшити сумарні обсяги виробництва фільтрів всіх типів приблизно до 6 мільйонів одиниць в рік.